BOSCH SERVICE CARLIDER Pisz

Zdjęcie zastępcze
5

BOSCH SERVICE CARLIDER

Fryderyka Adama Czerniewskiego 14, 12-200 Pisz
Pokaż na mapie
+48 690 117 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
carlider...
Pokaż adres e-mail
carl...
Pokaż adres strony
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (18)
5
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku
Blog
Artykuł
18.03.2022

Zdradzamy 8 trendów w branży motoryzacyjnej, które zagrażają warsztatom samochodowym

Nowe technologie mogą naprawdę mocno zrewolucjonizować branżę napraw samochodowych. Obserwujemy już od dawna, jak wpływają na sposób budowy pojazdów, ich zasilania oraz właśnie naprawę. W jaki sposób warsztaty samochodowe mogą zareagować na zmieniające się potrzeby klientów, którzy są właścicielami nowoczesnych aut? Naprawa takich pojazdów wymaga również dużych inwestycji w odpowiednio innowacyjne narzędzia. Niektóre warsztaty mogą sobie z tym nie poradzić. Poznajcie 8 trendów w branży motoryzacyjnej, które utrudniają pracę mechanikom.
Artykuł
17.11.2021

Obalamy mity dotyczące manualnej skrzyni biegów!

Kierowcy dzielą się na dwa rodzaje – zwolenników manualnej skrzyni biegów oraz przeciwników, którzy wybierają automat. Wielu fanów automatycznych skrzyń twierdzi, że są o wiele wygodniejsze i prostsze w obsłudze, co jest prawdą, ale często fani manuala odpowiadają im, że automat nie daje takich osiągów, jak właśnie manualna skrzynia biegów. Czy to prawda? Obalamy mity dotyczące manualnych skrzyń!
Artykuł
27.05.2022

Regeneracja reflektorów to dobry pomysł?

Reflektory samochodowe również ulegają eksploatacji. Wtedy należy się zastanowić, czy chcemy je wymieniać, czy wolimy zregenerować. Po zmroku odgrywają one bardzo ważną rolę, dlatego ich stan musi być jak najlepszy. Sprawdźcie, czy warto regenerować zużyte reflektory czy lepiej wymienić je na nowe.