Scania Serwis Płock Hołowińscy - Scanserwis Płock: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Elektryka samochodowa Mechanicy Sprzedaż części motoryzacyjnych Serwis samochodów ciężarowych

Zdjęcie zastępcze
5

Scania Serwis Płock Hołowińscy - Scanserwis

Sierpecka 1I, 09-400 Płock
Pokaż na mapie
tagl...
Pokaż adres e-mail
24 2...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Opinie (3)
5
zdjęcie użytkownika
giedymin
8 dni temu
zdjęcie użytkownika
Martas
2 miesiące temu
Zrobione sprawnie, fachowo i profesjonalnie. Polecam
zdjęcie użytkownika
drek3862
powyżej 3 miesięcy temu
Jak zawsze punktualnie konkretnie, uczciwie i profesjonalnie. Bardzo fajne miejsce, pełna kultura, i szacunek do klienta. Polecam
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.