AUTO SERWIS Poniec

Zdjęcie zastępcze
4

AUTO SERWIS

Miechcin 12a, 64-125 Poniec
Pokaż na mapie
ajzo...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (4)
4
zdjęcie użytkownika
voron0906
powyżej 3 miesięcy temu
Duża wiedza mechaniczna, naprawy solidne i bezproblemowe. O wszystkim informują. Bardzo dobry i konkretny serwis.
zdjęcie użytkownika
jasko
powyżej 3 miesięcy temu
Mechanik który zna się na tym co robi. Zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta i jego problemu w aucie. Bardzo miły i sympatyczny gość. Polecam.
zdjęcie użytkownika
macbox
powyżej 3 miesięcy temu
Polecam Macieja, od wielu lat serwisuje mi wszystkie auta i od błahostki po poważniejsze awarie zawsze profesjonalnie. Dobrze wyposażony warsztat i bogate doświadczenie. Polecam !
zdjęcie użytkownika
Czaruś32
powyżej 3 miesięcy temu
Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to że po skończonej naprawie dostałem rachunek jak z autoryzowanego serwisu...
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
27.09.2021

Jesienią pogoda na drogach potrafi zaskoczyć… ulewą! Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie deszczu

Jesienne warunki drogowe są trudne, zwłaszcza, że coraz szybciej zapada zmrok. Jednak nie to jest najgorszym, co może nam się przytrafić na trasie. Soczysta ulewa potrafi wprowadzić prawdziwy zamęt na drogach i doprowadzić do wielu wypadków, a nawet awarii samochodu. Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie ulew.
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!