Usługi Motoryzacyjne Przybiernów: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Mechanicy Wymiana oleju Wulkanizacja

Zdjęcie zastępcze
5

Usługi Motoryzacyjne

Mieszka I 22, 72-110 Przybiernów
Pokaż na mapie
sylw...
Pokaż adres e-mail
608 ...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 9:00 - 18:00
Umów wizytę
Opinie (4)
5
zdjęcie użytkownika
rufus19
2 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
otello77
3 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
cezario79
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
adam1
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo solidny,terminowy i kompetentny fachowiec Zna się bardzo dobrze na swoim fachu, a do tego bardzo miły i kontaktowy.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!