Lincar Puszczykowo

Zdjęcie zastępcze
4,9

Lincar

Kopernika 71, 62-040 Puszczykowo
Pokaż na mapie
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 08:00 - 18:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (7)
4,9
zdjęcie użytkownika
orello
powyżej 3 miesięcy temu
Rzetelna naprawa i nie trzeba szybko wracać. Bardzo doświadczony mechanik zawsze wie o i jak ma zrobić.
zdjęcie użytkownika
Fabiola
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo uczciwy rzetelny i profesjonalny warsztat. Każda naprawa kończy się sukcesem i można wrócić do jazdy jaka powinna być. Polecam bo warto.
zdjęcie użytkownika
adamko72
powyżej 3 miesięcy temu
w panu Piotrze drzemie ogromna wiedza i fachowość. Jeden z najlepszych warsztatów jakie znam. Bardzo przystępne ceny. Polecam
zdjęcie użytkownika
bonanza131250
powyżej 3 miesięcy temu
Zgadzam się z poprzednikami.
Zobacz więcej komentarzy4 / 7
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
27.09.2021

Jesienią pogoda na drogach potrafi zaskoczyć… ulewą! Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie deszczu

Jesienne warunki drogowe są trudne, zwłaszcza, że coraz szybciej zapada zmrok. Jednak nie to jest najgorszym, co może nam się przytrafić na trasie. Soczysta ulewa potrafi wprowadzić prawdziwy zamęt na drogach i doprowadzić do wielu wypadków, a nawet awarii samochodu. Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie ulew.
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!