TYREX Raszyn Janki

5

TYREX

Aleja Krakowska 28, 05-090 Raszyn Janki
Pokaż na mapie
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (13)
5
zdjęcie użytkownika
tomtom22
23 dni temu
Najlepszy warsztat w okolicy, znają się Panowie na swoim fachu i to bardzo dobrze. Zdecydowanie polecam korzystać z usług tego warsztatu 😀
zdjęcie użytkownika
inkoguto
powyżej 3 miesięcy temu
Konkretna i rzetelna naprawa. Miłe podejście do klienta. Normalna cena. Polecam.
zdjęcie użytkownika
strelik89
powyżej 3 miesięcy temu
Usługi zawsze wykonane bardzo rzetelnie i solidnie. Korzystam już bardzo długo i nigdy mnie nie zawiedli. Ceny normalne, miejsce uczciwe i profesjonalne.
zdjęcie użytkownika
marck
powyżej 3 miesięcy temu
Profesjonalnie i rzetelnie wykonywane usługi. Panowie zawsze wszystko jasno omawiają co trzeba było zrobić i jeśli coś znajdą to informują że trzeba coś będzie w niedalekiej przyszłości zrobić.
Zobacz więcej komentarzy4 / 13
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
27.09.2021

Jesienią pogoda na drogach potrafi zaskoczyć… ulewą! Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie deszczu

Jesienne warunki drogowe są trudne, zwłaszcza, że coraz szybciej zapada zmrok. Jednak nie to jest najgorszym, co może nam się przytrafić na trasie. Soczysta ulewa potrafi wprowadzić prawdziwy zamęt na drogach i doprowadzić do wielu wypadków, a nawet awarii samochodu. Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie ulew.
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!