Mar-Car Elektronika Samochodowa Mariusz Dymurski Reńska Wieś: Serwis klimatyzacji samochodowej Diagnostyka samochodowa Elektryka samochodowa

5

Mar-Car Elektronika Samochodowa Mariusz Dymurski

Raciborska 1, 47-208 Reńska Wieś
Pokaż na mapie
auto...
Pokaż adres strony
auto...
Pokaż adres e-mail
6929...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 9:00 - 17:00
Umów wizytę
Elektronika - Diagnostyka - Kluczyki - Klimatyzacja Samochodowa
Opinie (6)
5
zdjęcie użytkownika
klementyna108
powyżej 3 miesięcy temu
Rzetelny, profesjonalny fachowiec. Bardzo się cieszę, że trafiłam w to miejsce. Pierwszy raz w życiu moja klimatyzacja została tak dobrze serwisowana, a samochód zdezynfekowany. Pan wie, co mówi i co robi. Z pełnym sumieniem polecam i bardzo dziękuję za pomoc, wsparcie i dobre rady.
zdjęcie użytkownika
mitnik45
powyżej 3 miesięcy temu
Sympatyczna i bardzo pomocna obsługa. Auto bardzo sprawnie i profesjonalnie zrobione. Wysoka jakość wykonywanych usług w dobrych cenach.
zdjęcie użytkownika
strusiek73
powyżej 3 miesięcy temu
Super miła atmosfera. Auto zrobione bardzo sprawnie i fachową ręką. Nie ma lepszego mechanika. Ogarnia wszystko.
zdjęcie użytkownika
gornikk
powyżej 3 miesięcy temu
Polecam, pełen profesjonalizm.
Zobacz więcej komentarzy4 / 6
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.