Alien Moto Serwis Ryńsk: Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Elektryka samochodowa Wymiana oleju Wulkanizacja Serwis motocykli

5

Alien Moto Serwis

Mikołaja Ryńskiego 26, 87-213 Ryńsk
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
biur...
Pokaż adres e-mail
7915...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 9:00 - 14:00
Umów wizytę
Motocykle to dla nas pasja. Tu nie ma miejsca na odstępstwa. Wszystko musi być zrobione perfekcyjnie.
Każdy motocykl jest naprawiany z najwyższą starannością, śruby dokręcane są kluczami dynamometrycznymi z homologacją.
Do każdej naprawy, dołączona jest dokumentacja zdjęciowa.

Osoby zainteresowane prawdziwą naprawą zapraszamy do kontaktu:
Opinie (3)
5
zdjęcie użytkownika
chilen
miesiąc temu
Polecam - najlepsi. Rzetelnie i w pełni profesjonalnie.
zdjęcie użytkownika
pivej
miesiąc temu
zdjęcie użytkownika
Jagar
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo fajny serwis motocyklowy. Super miła i kulturalna obsługa, ceny normalne. Wszystko terminowo i bardzo rzetelnie. Polecam.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.