P.H.U. Wojciech Górecki, Stacja Paliw, Auto Serwis Sierpc:

Zdjęcie zastępcze
4,3
Wybór użytkowników 2021

P.H.U. Wojciech Górecki, Stacja Paliw, Auto Serwis

Płocka 48a, 09-200 Sierpc
Pokaż na mapie
242751...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (21)
4,3
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
25.04.2022

Ile wiesz o nowoczesnych hamulcach samochodowych?

Zasady działania hamulców w samochodzie nie uległy zmianom, ale za to ich układy już tak. W nowocześniejszych samochodach są one znacznie bardziej skomplikowane, a co za tym idzie, wymagają od kierowców większej opieki. Samodzielne serwisowanie współczesnych układów hamulcowych nie jest dobrym pomysłem, lepiej opierać się na wiedzy specjalistów z warsztatów samochodowych. Zwłaszcza, że hamulce odgrywają istotną rolę w zakresie bezpieczeństwa i nie tylko...
Artykuł
24.12.2021

Uszkodzony czujnik poziomu oleju – co robić?

We współczesnych samochodach znajduje się wiele czujników, które nie zawsze działają prawidłowo. I o ile w przypadku takich, które pilnują prawidłowego parkowania lub zmiany pasa ruchu, zabrudzenie może być przyczyną usterki, to już przy uszkodzeniu czujnika poziomu oleju może być trudniej zdiagnozować problem.
Artykuł
21.06.2021

Co z tą klimą? Sprawdź jak dbać o jej prawidłową pracę

Gorąco na zewnątrz, a w aucie powietrze aż parzy. Chcąc się ochłodzić wsiadasz do samochodu i pierwsze co robisz, to włączasz klimatyzację, a ta… odmawia posłuszeństwa. Zastanawiasz się, dlaczego akurat teraz przestała działać? Znamy odpowiedź! W upalne dni bez klimatyzacji ani rusz w dalszą trasę. Nie ma nic gorszego niż jazda nagrzanym samochodem, w którym jest tak gorąco, że odczuwamy ogromny dyskomfort. Chcąc tego uniknąć włączamy klimatyzację, a ta nie chłodzi, a dodatkowo wydaje brzydki zapach. Co jest tego przyczyną?