GUMIMOT Michał Mioduszewski Skórzec: Naprawa układu hamulcowego Mechanicy Sprzedaż części motoryzacyjnych Wulkanizacja Serwis motocykli

5

GUMIMOT Michał Mioduszewski

Stara Dąbrówka 104, 08-114 Skórzec
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
gumi...
Pokaż adres e-mail
600 ...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 24h
Umów wizytę
Mobilna wymiana opon 24/7, opony motocyklowe, osobowe, dostawcze.
Sprzedaż opon nowych i używanych.
Wymiana sezonowa i obsługa uszkodzeń.
Opinie (4)
5
zdjęcie użytkownika
djjuby
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
zetpaw
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
micmio1
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
hondzia
powyżej 3 miesięcy temu
Kupowałem nie raz u nich opony, świetnie doradzą, pomogą w wyborze i nie kasują milionów. Korzystałem z usług wymiany kół i również jestem zadowolony.
Właściciel
Dziękuję bardzo za opinię:)
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!