Auto Mix Krystian Klapuch Skrzyszów: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Chiptuning silnika Elektryka samochodowa Mechanicy Przeglądy techniczne Serwis i montaż instalacji gazowych Wymiana oleju Samochód zastępczy Stacje kontroli pojazdów

4,6
Wybór użytkowników 2021, 2020

Auto Mix Krystian Klapuch

Dębowa 14B, 44-348 Skrzyszów
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
biur...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Misją firmy Auto Mix jest dostarczanie i wykonywanie kompleksowych, a przy tym jak najwyższych jakościowo usług związanych z montażem samochodowych instalacji gazowych, które stanowią trzon działalności naszej firmy. Oprócz wieloletniego doświadczenia wyróżniają nas także stały wzrost poziomu świadczonych usług oraz obsługi klienta, stale poszerzająca się oferta, utrzymanie i ciągłe doskonalenie infrastruktury technicznej służącej do realizacji naszych usług, a przede wszystkim do kompleksowego zaspokojenia potrzeb naszych klientów.
Jedną z naszych zasad jest to, że rozmawiamy z naszymi klientami. Potrafimy analizować Państwa potrzeby oraz problemy, a w konsekwencji proponować najlepsze i możliwie najbardziej optymalne rozwiązania. Tak więc celem w samym w sobie, oprócz wykonywania dostępnych w naszej ofercie usług, jest także rzetelne i profesjonalne doradztwo.
Dysponując potencjałem w postaci zaangażowanych pracowników wierzymy, że nie ma wyzwań, którym nie moglibyśmy sprostać. Naszą wizją i naczelną zasadą jest traktowanie naszej firmy jako wspólnego dobra. Dążymy do tego by marka Auto Mix była szeroko znana jako synonim najwyższych standardów w branży gazowych instalacji samochodowych. Stawiamy sobie ambitne cele i z determinacją staramy się je realizować - ciągle poszerzając ofertę świadczonych przez nas usług przy jednoczesnym zachowaniu ich najwyższej jakości.
Rozumiemy wyzwania i podążamy za nimi, stale się rozwijając i podnosząc swoje kompetencje. Doskonale rozumiemy, że największy wysiłek jest niewiele wart jeśli nie kończy się realizacją celu. Wszystkie nasze działania podejmujemy ze świadomością, że przedmiotem oceny będzie ich końcowy efekt.
Otwartość i partnerskie podejście do klienta to kolejne cechy, które nas wyróżniają. Potrafimy wykorzystać informację zwrotną od naszych klientów. Co więcej, zależy nam na Państwa opiniach równie bardzo jak na rozwoju naszej firmy. Stawiamy na szczerość i otwartość we wszystkich aspektach prowadzonych przez nas działań. Za najważniejszy parametr naszego sukcesu uznajemy korzyść i satysfakcja klienta.
Każdego klienta staramy się traktować indywidualnie i nie są to bynajmniej puste słowa. Mamy świadomość, że od naszej analizy, podejmowanych decyzji oraz pracy zależy dalsze sprawne działanie Państwa samochodów, które niejednokrotnie są narzędziem lub owocem ciężkiej pracy. Każdy z powierzonych nam samochodów traktujemy jak własny, a każdego klienta jak członka naszej wielkiej automixowej rodziny.
Opinie (29)
4,6
zdjęcie użytkownika
Pabin
miesiąc temu
Profesjonalni, mają fach w ręku, znają się na rzeczy jak mało kto. Nie ma drugiego takiego. Polecam.
zdjęcie użytkownika
temekczenek
miesiąc temu
Polecam. Montaż instalacji lpg do samochodu volvo s60 2.0t 240koni 2012r. Przyjechałem 160km do Automix. Nikt inny nie chcial się podjąć montażu instalacji lpg w tym aucie.
zdjęcie użytkownika
yanosik01287544
miesiąc temu
zdjęcie użytkownika
schmid
2 miesiące temu
Znają się na swojej specjalizacji, nie raz byłem-wszystko fachowo i w pełni profesjonalnie.
Zobacz więcej komentarzy4 / 29
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.