Niezależny Serwis Volvo GPP Słomniki

Zdjęcie zastępcze
5

Niezależny Serwis Volvo GPP

Majora Hubala 24a, 32-090 Słomniki
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
biur...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (4)
5
zdjęcie użytkownika
zdan
miesiąc temu
Polecam z czystym sumieniem.
zdjęcie użytkownika
wiktorion
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
piotr12355555
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
lukceneus
powyżej 3 miesięcy temu
Szukałem mechanika w okolicy... Znalazłem wyspecjalizowany warsztat w ,,marce" z niebywałym doświadczeniem oraz bardzo dobrym podejsciem do klienta. Pełen profesjonalizm! Naprawiam swoje Volvo u Pana Piotra już jakiś czas. Dzięki takim osobom i kompleksowej pomocy grzechem byłoby zmienić markę samochodu. Polecam ;)
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
27.09.2021

Jesienią pogoda na drogach potrafi zaskoczyć… ulewą! Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie deszczu

Jesienne warunki drogowe są trudne, zwłaszcza, że coraz szybciej zapada zmrok. Jednak nie to jest najgorszym, co może nam się przytrafić na trasie. Soczysta ulewa potrafi wprowadzić prawdziwy zamęt na drogach i doprowadzić do wielu wypadków, a nawet awarii samochodu. Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie ulew.
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!