Kia i Citroen ASO Continental Auto Słupsk Słupsk: Serwis klimatyzacji samochodowej Blacharstwo samochodowe Lakiernik Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Regeneracja/wymiana filtra DPF Elektryka samochodowa Mechanicy Naprawa/wymiana szyb samochodowych Serwis aut hybrydowych i elektrycznych Przeglądy techniczne Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych Sprzedaż aut używanych Wulkanizacja Samochód zastępczy

4,8
Wybór użytkowników 2020

Kia i Citroen ASO Continental Auto Słupsk

Szczecińska 40, 76-200 Słupsk
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
serw...
Pokaż adres e-mail
59 8...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 8:00 - 17:00
Umów wizytę
Firma CONTINENTAL jest autoryzowanym dystrybutorem marki KIA i Citroen, dysponujemy w pełni wyposażonym serwisem, lakiernią, blacharnią i stacją kontroli pojazdów. Istniejemy na rynku słupskim od 1991 roku na ulicy Szczecińskiej 40.

Nasza Autoryzowana Stacja Obsługi gwarantuje wysoki poziom usług motoryzacyjnych w zakresie sprzedaży nowych samochodów marki Kia i Citroen. Świadczymy usługi przeglądów okresowych, mechaniki pojazdowej, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych wykonywanych przez wykwalifikowany personel, z wykorzystaniem profesjonalnego wyposażenia diagnostycznego oraz nowoczesnych technologii. Otrzymaliśmy wyróżnienie za najlepszy serwis roku 2018 i 2019.
Opinie (15)
4,8
zdjęcie użytkownika
fyczyslaw
3 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
wojtek19975
3 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
kaszub112
3 miesiące temu
Bardzo miła i szybka obsługa,polecam,fachowe podejście do każdego tematu.
zdjęcie użytkownika
ziggy1970a
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 15
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.
10.09.2021

O co chodzi z tym filtrem DPF? Czy ja mam go w swoim aucie?

Słyszysz filtr DPF w aucie i coś tam, gdzieś tam Ci szumi, ale nie do końca wiesz co? Przychodzimy z pomocą! To urządzenie, które pracuje w układzie wydechowym i jest filtrem cząstek stałych. To nadal za mało wiedzy dla Ciebie? To przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz na temat filtra DPF.