PACHURA MOTO CENTER Sp. z o.o. Środa Wielkopolska: Chiptuning silnika, Przeglądy techniczne, Stacja kontroli pojazdów

4,9

PACHURA MOTO CENTER Sp. z o.o.

Brodowska 40, 63-000 Środa Wielkopolska
Pokaż na mapie
612852...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
info...
Pokaż adres e-mail

Powstaliśmy z fascynacji...


„Sporty motorowe i samochody to nasza rodzinna pasja, bez której nie umiemy żyć. Miłością do czterech kółek zaraził nas ojciec, Mariusz i to pod jego czujnym okiem pewnym krokiem wkroczyliśmy na tory wyścigowe. Dziś wspólnie prowadzimy profesjonalny serwis Pachura Moto Center”

W 2006 roku Mariusz Pachura razem z synami stworzyli mistrzowski Team Pachura Motorsport, który po kilku latach sukcesów na torach międzynarodowych przeobraził się w profesjonalny serwis Pachura Moto Center.


Jesteśmy wyjątkowi, bo Pachura Moto Center ma także swoje drugie, nieco bardziej drapieżne oblicze. Dziś częścią firmy jest powstały w 2006 roku zespół Pachura Motorsport, który narodził się z fascynacji samochodami i wyścigami samochodowymi. Tą fascynacją próbujemy zarazić wszystkich naszych klientów, przygotowując dla nich samochody dopieszczone w każdym calu. Aby wyjść naprzeciw ich wysokim wymaganiom w 2006 roku nawiązaliśmy współpracę z najlepszym tunerem samochodów z grupy VAG – niemiecką firmą Abt Sportsline. Dziś Pachura Moto Center jest generalnym importerem tej marki w Polsce.

Z przyjemnością podejmujemy się nietypowych wyzwań. Jesteśmy jednym z najlepszych serwisów, który oferuje wysokiej jakości montaż systemów turbo i kompresorów, przekładanie i tuning silników oraz kompleksowe przygotowanie samochodów do motorsportu.

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą

Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (12)
4,9
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik