Jędruch Witold Serwis opon Wulkanizacja Stalowa Wola

Zdjęcie zastępcze
4,9

Jędruch Witold Serwis opon Wulkanizacja

Piaskowa 4, 37-450 Stalowa Wola
Pokaż na mapie
158425...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
wit3kj...
Pokaż adres e-mail
http...
Pokaż adres strony
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (15)
4,9
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
10.10.2022

Zużyta turbosprężarka – skąd wiedzieć, że do tego doszło?

Turbosprężarki pojawiają się coraz częściej w nowoczesnych samochodach. Z resztą nie bez powodu, mają bardzo istotne zadanie- podnoszą moc silnika. Niestety zdarzają się również ich awarie, np.: z powodu zużycia. Kiedy rozpoznać, że turbosprężarka uległa zużyciu? Jak to naprawić? Czy można tego uniknąć? Sprawdźcie!
Artykuł
12.08.2022

Płyn chłodniczy i jego znaczenie dla silnika

Prawidłowa praca silnika jest zależna od właściwego doboru płynów eksploatacyjnych. A jednym z najważniejszych jest płyn chłodniczy. To on odpowiada za utrzymywanie właściwej temperatury podczas jego pracy. Po uruchomieniu silnika płyn chłodniczy odprowadza z niego ciepło, chroni układ chłodzenia przed korozją i uszkodzeniami oraz utrzymuje stałą wydajność pojazdu.
Artykuł
13.04.2022

Coraz więcej warsztatów samochodowych bankrutuje?

Nikt nie ma wątpliwości, że rynek motoryzacyjny mocno się zmienił. To efekt pandemii oraz nowej postpandemicznej rzeczywistości, w której aktualnie funkcjonujemy. Zmiany nie są dla wszystkich pozytywne – zwłaszcza, że inflacja rośnie, tak jak i opłaty za prąd oraz gaz. Nie mówiąc o cenach paliwa… Cała branża motoryzacyjna odczuwa każdy z tych aspektów, a najmocniej wpływa to na warsztaty samochodowe. W kraju coraz więcej z nich zaczęło się zamykać. Sytuacji nie wspiera również odmowa resortu w kwestii podniesienia cen za przeglądy samochodowe.