OK SERWIS Zakład Mechaniki Pojazdowej Leszek Zwierzchowski Stanisławów Pierwszy: Serwis klimatyzacji samochodowej Blacharstwo samochodowe Lakiernik Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Mechanicy Naprawa/wymiana szyb samochodowych Serwis aut hybrydowych i elektrycznych Przeglądy techniczne Wymiana oleju Wulkanizacja Serwis samochodów ciężarowych Odbiór samochodu od klienta

4,5

OK SERWIS Zakład Mechaniki Pojazdowej Leszek Zwierzchowski

Przyszłości 104, 05-126 Stanisławów Pierwszy
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
serw...
Pokaż adres e-mail
6012...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
osobowe dostawcze ciężarowe - naprawy bieżące, przeglądy, klimatyzacja, opony - SZYBKO I SPRAWNIE
Opinie (10)
4,5
zdjęcie użytkownika
nsnsp
22 dni temu
zdjęcie użytkownika
dziqs119
miesiąc temu
zdjęcie użytkownika
mlus
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
mokrecycuszki
powyżej 3 miesięcy temu
Radzę uważać i omijać z daleka ten warsztat.
Zobacz więcej komentarzy4 / 10
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.