POLKAS PIOTR KASPRZAK MOTO-TECH Swarzędz: Stacje kontroli pojazdów

Zdjęcie zastępcze
3,8

POLKAS PIOTR KASPRZAK MOTO-TECH

Tysiąclecia 14, 62-020 Swarzędz
Pokaż na mapie
6181...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (4)
3,8
zdjęcie użytkownika
degora
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo solidnie i sprawnie wykonują swoje obowiązki. Zdecydowanie polecam.
zdjęcie użytkownika
gizon47
powyżej 3 miesięcy temu
Dla mnie najważniejsze jest aby naprawa była zrobiona fachowo i dobrze, a tutaj właśnie tak jest. Dlatego powierzam im swoje auto i z czystym sumieniem polecam innym.
zdjęcie użytkownika
Lenekt
powyżej 3 miesięcy temu
Obsługa troszkę bardziej miła mogłaby być, jeśli chodzi o naprawę to bardzo sprawnie i rzetelnie. Wszystko dostałem do wglądu.
zdjęcie użytkownika
Alan
powyżej 3 miesięcy temu
Proste sprawy jak najbardziej na te bardziej skomplikowane brakuje już wiedzy. Ceny bardzo wysokie.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.