Project: Car Swarzędz Swarzędz

Zdjęcie zastępcze
4

Project: Car Swarzędz

J. Dąbrowskiego 13, 62-020 Swarzędz
Pokaż na mapie
kont...
Pokaż adres e-mail
8815...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (4)
4
zdjęcie użytkownika
marlas3
miesiąc temu
zdjęcie użytkownika
marbyd1965
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
przemass40
powyżej 3 miesięcy temu
Wróciłem tutaj po kilku latach i sam się sobie dziwię jak to się mogło stać. Wymieniałem ok. 2 tygodnie temu tarcze i klocki. Dzisiaj końcówkę drążka, osłonę przegubu i sworzeń wachacza. Słyszałem od jakiegoś czasu że coś stuka ale mimo tego że auto w styczniu miało przegląd nikt mnie o niczym nie poinformował. Ceny nadal przystępne, pełen profesjonalizm bez ściemy i na czas. Od teraz tylko tu. Polecam gorąco.
zdjęcie użytkownika
sullej
powyżej 3 miesięcy temu
Szybko, fachowo i tanio!
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.