Auto-Boom Świebodzice

Zdjęcie zastępcze
4

Auto-Boom

Sportowa 11, 58-160 Świebodzice
Pokaż na mapie
+48 731 217 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
warsztat.autoboom...
Pokaż adres e-mail
http...
Pokaż adres strony
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (5)
4
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku
Blog
Artykuł
22.08.2022

Te usterki mogą spowodować pożar auta!

Lato sprzyja rozprzestrzenianiu się pożarów. W tym czasie wszyscy powinniśmy być świadomi tego, że również samochody mogą stanowić zagrożenie pożarowe. W ubiegłych latach dochodziło na do około 8 tysięcy pożarów samochodów osobowych rocznie, jak informują dane Państwowej Straży Pożarnej. Do niektórych pożarów dochodzi z powodu kolizji, do innych przez usterki techniczne. Które z nich mogą spowodować tragedię? Sprawdźcie!
Artykuł
10.02.2023

Jak dbać o rzadko używane auto?

Samochód został stworzony po to, by nim jeździć. Niemniej czasem są takie sytuacje, że właściciel pojazdu rzadko z niego korzysta, a auto stoi nieużywane. Niestety wpływa to negatywnie na jego podzespoły oraz ogólny stan techniczny. Jak nie dopuścić do tego, by rzadko używany samochód nie uległ zniszczeniu? Sprawdźcie!
Artykuł
15.10.2021

5 błędów, które niszczą Twój samochód

Dobry stan i kondycja naszego auta to podstawa, która zapewnia nam bezpieczeństwo jazdy. Jest wiele aspektów, na które nie mamy wpływu – usterki fabryczne, pogoda czy nieprzewidziane na drodze wypadki to zmienne, które nie zależą od nas. Jest jednak wiele nawyków, które możemy zmienić, aby jeszcze lepiej chronić nasze auto. Wystarczą drobne zmiany w codziennych czynnościach, aby nie niszczyć swojego pojazdu i uniknąć kosztownych, długotrwałych serwisów czy napraw. Sprawdź 5 najczęściej popełnianych błędów, które niszczą Twój samochód.