Auto-Boom Świebodzice

Zdjęcie zastępcze
3,8

Auto-Boom

Sportowa 11, 58-160 Świebodzice
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
warsztat.autoboom...
Pokaż adres e-mail
+48 731 217 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (4)
3,8
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
21.01.2022

Jak nie dać się oszukać w warsztacie samochodowym?

W warsztatach samochodowych niestety wciąż dochodzi do różnych niepożądanych działań, które polegają na wyciągnięciu większej ilości pieniędzy z kieszeni klientów. Jakie sztuczki wykorzystują mechanicy, aby naciągnąć swoich klientów? Sprawdź, żeby zawsze pozostać czujnym!
Artykuł
25.10.2021

Paliwo drożeje, kierowcy mają łzy w oczach. A my podpowiadamy, jak możecie je zaoszczędzić

Koszty utrzymania samochodu wciąż rosną, a benzyna drożeje. Kierowcom nie w smak zmiany, które zachodzą w sektorze motoryzacyjnym. Zwłaszcza, że to nie koniec podwyżek, które ich czekają. Do końca tego roku za litr benzyny bezołowiowej 98 mamy zapłacić nawet 7 zł za litr! Jak umiejętnie oszczędzać paliwo i nie tracić na jakości jazdy?
Artykuł
18.03.2022

Zdradzamy 8 trendów w branży motoryzacyjnej, które zagrażają warsztatom samochodowym

Nowe technologie mogą naprawdę mocno zrewolucjonizować branżę napraw samochodowych. Obserwujemy już od dawna, jak wpływają na sposób budowy pojazdów, ich zasilania oraz właśnie naprawę. W jaki sposób warsztaty samochodowe mogą zareagować na zmieniające się potrzeby klientów, którzy są właścicielami nowoczesnych aut? Naprawa takich pojazdów wymaga również dużych inwestycji w odpowiednio innowacyjne narzędzia. Niektóre warsztaty mogą sobie z tym nie poradzić. Poznajcie 8 trendów w branży motoryzacyjnej, które utrudniają pracę mechanikom.