ASO Volkswagen Świebodzin - KIM Sp. z o.o. Świebodzin: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

4,8
Wybór użytkowników 2021

ASO Volkswagen Świebodzin - KIM Sp. z o.o.

Zachodnia 82, 66-200 Świebodzin
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
33.ds...
Pokaż adres e-mail
683825...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 08:00 - 16:00
Umów wizytę
Serwisy Grupy KIM należą do najlepiej ocenianych i najczęściej polecanych w regionie. Oddając pod naszą opiekę swój samochód, macie Państwo pewność najwyższego standardu wykonania usługi oraz niezwykle fachowej i pomocnej obsługi. Nasi doradcy szczegółowo wytłumaczą Państwu zagadnienia związane z naprawą, pokażą wymieniane części oraz zaproszą na warsztat, aby mogli Państwo na własne oczy zobaczyć elementy wymagające naprawy. Nasz zespół mechaników to osoby o bogatym doświadczeniu, stale podnoszące swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez Volkswagen Group Polska.

W oczekiwaniu na zakończenie naprawy oferujemy Państwu pomoc w transporcie do miasta. Jeżeli chcą Państwo pozostać u nas, zapraszamy na ciepłe i zimne napoje. Można także skorzystać z darmowego Wi-Fi lub telewizora. Zapraszamy także do obejrzenia aktualnie prezentowanych w salonie najnowszych modeli marki Volkswagen.

Oferujemy również pomoc w likwidacji szkód powypadkowych. Nasza blacharnia i lakiernia przywróci Państwa samochód do pierwotnego wyglądu.

Chcesz umówić się na serwis?

Zadzwoń! 601 522 968
Obsługiwane marki samochodów
Opinie (32)
4,8
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik