Scania Serwis Świecie Hołowińscy - Scanserwis Świecie: Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Elektryka samochodowa Mechanicy Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych Serwis samochodów ciężarowych

Zdjęcie zastępcze
5

Scania Serwis Świecie Hołowińscy - Scanserwis

Papierników 15, 86-100 Świecie
Pokaż na mapie
sekr...
Pokaż adres e-mail
52 3...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 8:00 - 17:00
Umów wizytę
Opinie (2)
5
zdjęcie użytkownika
piotrekscaniar
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
senimor43210
powyżej 3 miesięcy temu
Bez problemu można wszystko szybko i sprawnie załatwić. Mechanicy doświadczeni i pełni pasji. Moja scania dostała drugie życie. Polecam.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
27.09.2021

Jesienią pogoda na drogach potrafi zaskoczyć… ulewą! Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie deszczu

Jesienne warunki drogowe są trudne, zwłaszcza, że coraz szybciej zapada zmrok. Jednak nie to jest najgorszym, co może nam się przytrafić na trasie. Soczysta ulewa potrafi wprowadzić prawdziwy zamęt na drogach i doprowadzić do wielu wypadków, a nawet awarii samochodu. Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie ulew.
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!