Quattro-Szybkie Naprawy Syców: Serwis klimatyzacji samochodowej, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Mechanicy, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Sprzedaż aut używanych, Samochód zastępczy

Zdjęcie zastępcze
5

Quattro-Szybkie Naprawy

Daszyńskiego 9, 56-500 Syców
Pokaż na mapie
627852...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 8:00 - 15:00
Umów wizytę
quattro.sycow...
Pokaż adres e-mail
Opinie (4)
5
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku
Blog
Artykuł
24.02.2021

Klimatyzacja - jak rozpoznać, że czas na serwis? Podpowiadamy!

Klimatyzacja kiedyś była luksusem dostępnym dla właścicieli pojazdów premium, a teraz stanowi rutynowe wyposażenie większości aut. Nic w tym dziwnego, że producenci postawili na to wyposażenie i zaczęli montować je w swoich maszynach – nikt nie lubi odbywać długich tras w wysokich temperaturach, a upalne dni i widmo trasy często spędza kierowcom sen z powiek. Niewiele osób wie jednak, że jest ona nieoceniona także zimą. Sprawdź, co jeszcze powinieneś o niej wiedzieć!
Artykuł
19.08.2022

Nie ma błędu? Nie oznacza, że nie ma problemu!

Uszkodzenia dzielą się dwa rodzaje – wykryte przez elektroniczne sterowniki i odczytane przez specjalistów w formie błędów wskazujących na konkretną zepsutą część i te, których nie ma lub są niewłaściwe względem uszkodzonej części. Dowiedzcie się, dlaczego brak błędu niekoniecznie oznacza brak problemu z samochodem.
Artykuł
11.02.2022

Jaki akumulator będzie najlepszy na krótkie trasy?

Duża część kierowców podróżuje swoim samochodem na krótkich dystansach. Problemem wówczas jest nieproporcjonalnie duże obciążenie akumulatora, z powodu rozruchu silnika i zasilania odbiorników elektrycznych. Na krótkich trasach alternator musi sprostać wyzwaniu pełnego doładowania akumulatora w małym czasie. Starsze akumulatory rozruchowe nie podołają temu zadaniu w długotrwałej eksploatacji na krótkich trasach. Jaki sprzęt wybrać, jeśli jeździmy głównie krótkimi trasami?