ZAKŁAD USŁUGOWY Tarczyn

Zdjęcie zastępcze
5

ZAKŁAD USŁUGOWY

Gawarskiego 8, 05-555 Tarczyn
Pokaż na mapie
pas.tarczyn...
Pokaż adres e-mail
+48 509 187 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Opinie (5)
5
zdjęcie użytkownika
cinecki
powyżej 3 miesięcy temu
Najlepszy fachowiec w całej okolicy. Konkretne naprawy, sumienne i bardzo szczegółowe. Nic nigdy u nich nie poprawiałem a to o czymś świadczy. Polecam.
zdjęcie użytkownika
kossa85
powyżej 3 miesięcy temu
Polecam. Bardzo dobry fachowiec zna się na rzeczy, nie naciąga na niepotrzebne wydatki mówi konkretnie co jest do zrobienia a nie owija w bawełnę. Znalazłem mechanika, który będzie mi naprawiał auta. Gorąco polecam takiego fachowca
zdjęcie użytkownika
adnonk64
powyżej 3 miesięcy temu
Super mechanik, chyba najlepszy u jakiego byłem. Bardzo kontaktowy człowiek, doradził nie naciągając na wysokie koszty bardzo sprawnie naprawił i jeszcze w ten sam dzień udało się odebrać sprawne auto. Polecam.
zdjęcie użytkownika
kamodza01
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 5