Usługi Stanisław Korga Telatyn: Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Elektryka samochodowa Mechanicy Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych Wulkanizacja

Zdjęcie zastępcze
5

Usługi Stanisław Korga

Zielona 6, 22-652 Telatyn
Pokaż na mapie
stac...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Opinie (3)
5
zdjęcie użytkownika
jacob75op5
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
damixxxl
powyżej 3 miesięcy temu
Powoli ale dokładnie zrobione
zdjęcie użytkownika
donini
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo cierpliwy specjalista. Jak się za coś weźmie to robi to porządnie. Czasami troszkę to trwa ale ja zawsze jestem zadowolony i cenowo również.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.