FHU AUTO Tomaszów Lubelski: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Chiptuning silnika Elektryka samochodowa Wymiana oleju Holowanie

Zdjęcie zastępcze
3

FHU AUTO

Rolnicza 1, 22-600 Tomaszów Lubelski
Pokaż na mapie
fhua...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 09:00 - 13:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (7)
3
zdjęcie użytkownika
konrad1990k
3 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
mrkrisss
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
jarosantos
powyżej 3 miesięcy temu
Warsztat nie godny polecenia. Umawiany termin był przekładany kilkukrotnie. aż po 2 miesiącach zrobił to inny warsztat.
zdjęcie użytkownika
radyk6
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 7
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.