UNIGUM o/Toruń Toruń

Zdjęcie zastępcze
4,6
Wybór użytkowników 2020

UNIGUM o/Toruń

Ludwika Rydygiera 41, 87-100 Toruń
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
toru...
Pokaż adres e-mail
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (14)
4,6
zdjęcie użytkownika
radbull1
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
pawel-mazury
powyżej 3 miesięcy temu
Kompetentni pracownicy którzy fachowo i sprawnie wykonują wszelkie naprawy. Serwisujemy auta służbowe i zawsze jesteśmy zadowoleni!
zdjęcie użytkownika
casper25
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
Heniu0709
powyżej 3 miesięcy temu
Świetna obsługa jak najbardziej pomocna, jedynie co to mam troszkę zastrzeżenia co do cen. Nigdy mnie nie zawiedli i mam do nich zaufanie więc nie mam zamiaru nic zmieniać.
Zobacz więcej komentarzy4 / 14
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.