Lakiernictwo Pojazdowe Tuchola: Serwis klimatyzacji samochodowej Blacharstwo samochodowe Lakiernik

Zdjęcie zastępcze
4

Lakiernictwo Pojazdowe

Adama Mickiewicza 10, 89-500 Tuchola
Pokaż na mapie
tuka...
Pokaż adres e-mail
511 ...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 8:00 - 17:00
Umów wizytę
Lakiernictwo, sklep lakierniczy
Opinie (8)
4
zdjęcie użytkownika
Stiwen
powyżej 3 miesięcy temu
Rewelacyjnie dobrany lakier, idealne wykonanie. Serdecznie polecam to miejsce!!!
zdjęcie użytkownika
kristof8526
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
antom27
powyżej 3 miesięcy temu
Lakier lepszy od fabrycznego. Polecam Pana Rafała. Najlepszy fachowiec z jakimi miałem styczność - a było ich nie mało 👍
zdjęcie użytkownika
wojciechz1604
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 8
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.