Marti-Met Damasławek

Zdjęcie zastępcze
0

Marti-Met

Turza 29, 62-110 Damasławek
Pokaż na mapie
661459...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Opinie (0)
0
Blog
Artykuł
24.02.2021

Klimatyzacja - jak rozpoznać, że czas na serwis? Podpowiadamy!

Klimatyzacja kiedyś była luksusem dostępnym dla właścicieli pojazdów premium, a teraz stanowi rutynowe wyposażenie większości aut. Nic w tym dziwnego, że producenci postawili na to wyposażenie i zaczęli montować je w swoich maszynach – nikt nie lubi odbywać długich tras w wysokich temperaturach, a upalne dni i widmo trasy często spędza kierowcom sen z powiek. Niewiele osób wie jednak, że jest ona nieoceniona także zimą. Sprawdź, co jeszcze powinieneś o niej wiedzieć!
Artykuł
18.06.2021

Z dzieckiem w trasie na wakacje. Jak przygotować auto? Podpowiadamy!

Długa trasa w kierunku wakacyjnej destynacji potrafi być męcząca nie tylko dla kierowcy. Ciężko znoszą ją zwłaszcza małe dzieci, które szybko się nudzą, zaczynają być marudne, a także odczuwają duży dyskomfort, spowodowany ograniczonymi warunkami w aucie. Jak przygotować samochód do jazdy z dzieckiem na wakacje?
Artykuł
27.08.2021

Lepiej pomyśl już o jesieni i przygotuj swój samochód. Sprawdź naszą listę zadań

Jesień zbliża się coraz większymi krokami, a więc czas już rozpocząć przygotowania swojego samochodu do tej wymagającej pory roku. Ulewne deszcze, przymrozki, mgła – jesień potrafi zaskoczyć większość kierowców, dlatego bardzo ważnym jest, by tego uniknąć i być odpowiednio przygotowanym na różne scenariusze. Sprawdź naszą listę zadań, które musisz zrobić przed jesienią dla swojego auta.