Pomoc Drogowa MARIO-HOL Tychy: Holowanie Samochód zastępczy Odbiór samochodu od klienta

5

Pomoc Drogowa MARIO-HOL

Zwierzyniecka 30, 43-100 Tychy
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
mari...
Pokaż adres e-mail
7331...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz
Umów wizytę

Opinie (4)
5
zdjęcie użytkownika
ziomek
13 dni temu
Polecam, bardzo sprawnie wszystko zostało załatwione.
zdjęcie użytkownika
seba82
2 miesiące temu
Profeska
zdjęcie użytkownika
xyzppiiter
2 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
Crockers
powyżej 3 miesięcy temu
Firma godna polecenia. Fachowcy. Szybko, tanio i prfesjonalnie
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.