P.P.H. I U. Wałbrzych

Zdjęcie zastępcze
4,5

P.P.H. I U.

Generała Andersa 130, 58-304 Wałbrzych
Pokaż na mapie
+48 509 770 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
darekolej1...
Pokaż adres e-mail
Opinie (8)
4,5
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku
Blog
Artykuł
06.12.2021

Jaki olej silnikowy do samochodu z LPG?

Autogaz ma znacznie inne właściwości niż benzyna. Silnik, który pracuje na wysokich temperaturach oraz ciśnieniach roboczych utlenia olej, a to oddziałuje negatywnie na strukturę molekularną. Może to prowadzić do wzrostu oporu zanieczyszczeń oraz osadów w silniku. A zasilanie auta gazem może potęgować to zjawisko, zwłaszcza, gdy instalacja LPG jest słabej jakości albo została źle zestrojona. Czy oznacza to, że należy używać innego oleju silnikowego do aut z LPG?
Artykuł
18.03.2022

Zdradzamy 8 trendów w branży motoryzacyjnej, które zagrażają warsztatom samochodowym

Nowe technologie mogą naprawdę mocno zrewolucjonizować branżę napraw samochodowych. Obserwujemy już od dawna, jak wpływają na sposób budowy pojazdów, ich zasilania oraz właśnie naprawę. W jaki sposób warsztaty samochodowe mogą zareagować na zmieniające się potrzeby klientów, którzy są właścicielami nowoczesnych aut? Naprawa takich pojazdów wymaga również dużych inwestycji w odpowiednio innowacyjne narzędzia. Niektóre warsztaty mogą sobie z tym nie poradzić. Poznajcie 8 trendów w branży motoryzacyjnej, które utrudniają pracę mechanikom.
Artykuł
08.06.2022

Czego używa mechanik do diagnozy problemów z autem?

Najważniejsze narzędzia mechanika, które służą mu do zidentyfikowania usterek w samochodach to mierniki elektryczne. Pozwalają na zbadanie napięcia, rezystancji, natężenia, a nawet temperatury poszczególnych elementów czy obecność pola magnetycznego. Do czego służą odpowiednie mierniki? Sprawdźcie!