Sosiba Auto Service Warszawa - Wesoła: Serwis klimatyzacji samochodowej Elektryka samochodowa Serwis i montaż instalacji gazowych

4,5
Wybór użytkowników 2021, 2020

Sosiba Auto Service

Trakt Brzeski 110/114, 05-077 Warszawa - Wesoła
Pokaż na mapie
sosi...
Pokaż adres strony
biur...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 08:00 - 20:00
Umów wizytę
Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy swoją wiedzę zdobywali przez długie lata. Teraz wykorzystują ją w codziennych obowiązkach, dzięki czemu nasze usługi świadczone są w najwyższej jakości.
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (70)
4,5
zdjęcie użytkownika
giller
14 godzin temu
Usterka bardzo szybko zlokalizowana, naprawa terminowa i sumienna. Na takich mechaników ciężko trafić. Polecam!!!
zdjęcie użytkownika
tymonxxx87
20 dni temu
zdjęcie użytkownika
branett63
miesiąc temu
Mechanicy doświadczeni i z dużą wiedzą, auto zawsze solidnie i konkretnie naprawione.
zdjęcie użytkownika
juve2231987
2 miesiące temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 70
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.