Autoryzowany Serwis Mazda - ASO Auto2000 Warszawa: ASO

4,4

Autoryzowany Serwis Mazda - ASO Auto2000

Ostrobramska 38a, 04-193 Warszawa
Pokaż na mapie
01500.recepcja-serwisu...
Pokaż adres e-mail
+48224242...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Zakres usług
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Opinie (10)
4,4
zdjęcie użytkownika
zaq57
3 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
kenblockv12
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
dj_pepe
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
weber
powyżej 3 miesięcy temu
Szybko i sprawnie, jeśli pojawią się nieoczekiwane dodatkowe naprawy zawsze konsultują z klientem i pytają o zgodę podając przybliżoną kwotę naprawy. Polecam.
Zobacz więcej komentarzy4 / 10
Blog
Artykuł
14.07.2021

COVIDOWE opłaty u mechaników – mit czy fakt?

Pandemia COVID-19 wymusiła wprowadzenie wielu istotnych zmian w funkcjonowaniu wielu przedsiębiorstw. Duża liczba firm musiała wstrzymać swoją działalność lub wdrożyć niezbędne ograniczenia w codziennej realizacji swoich usług. Po zluzowaniu obostrzeń wielu przedsiębiorców chcąc szybko odrobić straty zdecydowało się na podniesienie cen swoich usług lub wprowadzenie dodatkowych opłat, które nazywa się „covidowymi”. A jak wyglądała sytuacja w warsztatach samochodowych? Ekspert z Yanosik Warsztaty wyjaśnia.
Artykuł
15.11.2021

W Polsce nie ma obowiązku wymiany opon na zimowe, ale…

W naszym kraju wymiana opon na zimowe nie jest obowiązkowa, ale jest zalecana. To, czy kierowca podejmie decyzję o zmianie ogumienia zależy wyłącznie od jego woli i poczucia odpowiedzialności. Wymiana opon na zimowe to nie tylko zwiększone bezpieczeństwo własne, ale również innych uczestników ruchu drogowego.
Artykuł
20.08.2021

Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w Wielkopolskim!

Dobry mechanik to wielki skarb, dla którego kierowca jest w stanie przejechać pół miasta, aby wykonać naprawę lub przegląd. Nie ma się co dziwić - zaufany specjalista jest w cenie, a brak stresu związanego z pozostawieniem swojego pojazdu w warsztacie jest bezcenny. Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w województwach Zachodniopomorskim, Wielkopolskim i Lubuskim. Sprawdźcie, do których warsztatów najbardziej lubicie jeździć.