AUTO NAPRAWA Wilczyn: Serwis klimatyzacji samochodowej, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Regeneracja/wymiana filtra DPF, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Przeglądy techniczne, Serwis i montaż instalacji gazowych, Wymiana oleju, Holowanie, Wulkanizacja, Samochód zastępczy

5

AUTO NAPRAWA

Wilczogóra 66a, 62-550 Wilczyn
Pokaż na mapie
+48 603 079 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 8:00 - 17:00
Umów wizytę
biuro...
Pokaż adres e-mail
auto...
Pokaż adres strony
Firma Auto Naprawa Robert Mrówczyński powstała w roku 1995, co oznacza, że nasza firma działa w branży instalacji autogazu LPG od początku jej wprowadzenia Polsce . Wtedy Fiaty 125p zasilały instalacje mieszalnikowe I generacji. Na początku działalności warsztatu oferowaliśmy szeroki zakres usług mechanicznych, a w miarę czasu rozszerzając działalność warsztatu o diagnostykę samochodową. Kiedy w Polsce samochodowe instalacje gazowe LPG zaczęły zdobywać popularność systematycznie poszerzaliśmy swoją wiedzę w tym obszarze. Samochodowe instalacje gazowe LPG stały się naszą główną specjalizacją w usługach warsztatu samochodowego.

Dzisiaj specjalizujemy się głównie w profesjonalnym montażu i serwisie instalacji gazowych LPG / CNG. Należymy do sieci Autoryzowanych Serwisów STAG (AS STAG) –największego w Polsce i liczącego się na świecie producenta samochodowych instalacji gazowych LPG/CNG.

Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz ciągłym szkoleniom potrafimy naszym klientom zaoferować wyłącznie nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, które kompletujemy indywidualnie dla danego modelu samochodu biorąc pod uwagę specyfikę pojazdu i preferencje klienta. Zastosowanie innowacyjnych komponentów, odpowiednio dobrany system instalacji gazowych LPG / CNG STAG i prawidłowe jego funkcjonowanie, pozwalają na utrzymanie kluczowych parametrów pracy silnika na identycznym poziomie jak przy zasilaniu benzyną.

Przedstawiamy Państwu zakres naszych prac, które wykonujemy w warsztacie Auto Naprawa Robert Mrówczyński:

Naprawy mechaniczne:
układu napędowego – silniki diesla, benzynowe oraz zasilane LPG
układu wydechowego
układu hamulcowego – obsługa i wymiana klocków, tarcz hamulcowych
układu zawieszenia – wymiana amortyzatorów, sprężyn
układu kierowniczego
demontaż urwanych świec i zapieczonych wtryskiwaczy
dynamiczna wymiana oleju w skrzyni biegów
regeneracja i czyszczenia filtrów DPF / FAP
Opinie (5)
5
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku