MOTOMAR Wiśniowa

Zdjęcie zastępcze
4,2
Wybór użytkowników 2021

MOTOMAR

Wiśniowa 181, 38-124 Wiśniowa
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
motomar_wisniowa...
Pokaż adres e-mail
728 965 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (36)
4,2
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
24.06.2022

Ceny usług w warsztatach samochodowych rosną?

Kierowców przerażają coraz większe wydatki na utrzymanie samochodu. Drożeje paliwo, samochody, a części są trudno dostępne. To niestety nie wszystkie złe wiadomości – rosną również koszty naprawy samochodu w warsztacie. Zmiany cen usług warsztatowych to wynik obecnej sytuacji gospodarczej. O ile wzrosły koszty u mechaników?
Artykuł
07.02.2022

Rzetelny warsztat? Znajdziesz go w sieci!

Pandemia koronawirusa odcisnęła swoje piętno w każdym sektorze motoryzacji. Oberwało się również mechanikom, którzy w pierwszej fali spotkali się z ogromnym zainteresowaniem klientów chcących nadrobić zaległości i wykonać odkładane naprawy, a w następnych borykali się z oskarżeniami o brak rzetelności, pośpiech i doliczanie covidowych opłat do rachunków z warsztatu. Szukanie rzetelnego warsztatu szybko przeniosło się w sferę Internetu i zaczęło zyskiwać popularność. Skąd ten fenomen? Eksperci z Yanosik Warsztaty tłumaczą!
Artykuł
25.04.2022

Ile wiesz o nowoczesnych hamulcach samochodowych?

Zasady działania hamulców w samochodzie nie uległy zmianom, ale za to ich układy już tak. W nowocześniejszych samochodach są one znacznie bardziej skomplikowane, a co za tym idzie, wymagają od kierowców większej opieki. Samodzielne serwisowanie współczesnych układów hamulcowych nie jest dobrym pomysłem, lepiej opierać się na wiedzy specjalistów z warsztatów samochodowych. Zwłaszcza, że hamulce odgrywają istotną rolę w zakresie bezpieczeństwa i nie tylko...