Auto Naprawa Wrocław

Zdjęcie zastępcze
5

Auto Naprawa

Rogowska 9, 54-440 Wrocław
Pokaż na mapie
wiat...
Pokaż adres strony
biur...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 08:00 - 16:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (7)
5
zdjęcie użytkownika
krzysztof108
3 miesiące temu
Fachowo tanio i od ręki polecam !!!!!
zdjęcie użytkownika
panjacek22
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
ramdenge
powyżej 3 miesięcy temu
Najlepszy serwis w mieście. Wszystkie auta serwisowane i oddawane w tym samym dniu!
zdjęcie użytkownika
kuremelia
powyżej 3 miesięcy temu
Zleciłem pewną czynność z prośbą o szacunek ceny i czasu.Uzyskałem odpowiedź, że będzie to kosztowało około 200 pln i będzie trwało około 2 godzin. Zgodziłem się. Następnego dnia okazało się, że naprawa trwała 40 minut za którą zapłaciłem 100 pln :)
Zobacz więcej komentarzy4 / 7
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.