Autoryzowany Seriws Skoda - Centrum Wrocław Wrocław:

Zdjęcie zastępcze
5

Autoryzowany Seriws Skoda - Centrum Wrocław

Aleksandra Brucknera 40-46, 51-411 Wrocław
Pokaż na mapie
serwis.skoda...
Pokaż adres e-mail
717739...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Zakres usług
Obsługiwane marki samochodów
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (3)
5
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
24.01.2022

Auto zepsuło się w trasie. Sprawdź, co możesz naprawić na drodze

Niespodziewana awaria auta w trasie może wyprowadzić z równowagi niejednego kierowcę. Jednak zanim wezwiecie pomoc drogową, możecie sprawdzić czy uda Wam się rozwiązać problem na własną rękę. Niektóre usterki są typowe i można sobie z nimi samodzielnie poradzić, bez trudu.
Artykuł
11.05.2022

Jaką myjnię samochodową najlepiej wybrać?

Sezon na regularne mycie samochodu wystartował, zwłaszcza że cieplejsze wiosenne dni powodują większą eksploatację naszych aut. Teraz chętniej jeździmy na weekendowe wycieczki za miasto, a także na pierwsze urlopy. Większa eksploatacja pojazdu oznacza konieczność częstszego mycia. W końcu w sezonie wiosenno-letnim na trasach czekają różne pyłki, owady i piach, które w kilka sekund mogą skutecznie ubrudzić samochód. Jaką myjnię najlepiej wybrać dla naszego auta? Podpowiadamy!
Artykuł
14.07.2021

COVIDOWE opłaty u mechaników – mit czy fakt?

Pandemia COVID-19 wymusiła wprowadzenie wielu istotnych zmian w funkcjonowaniu wielu przedsiębiorstw. Duża liczba firm musiała wstrzymać swoją działalność lub wdrożyć niezbędne ograniczenia w codziennej realizacji swoich usług. Po zluzowaniu obostrzeń wielu przedsiębiorców chcąc szybko odrobić straty zdecydowało się na podniesienie cen swoich usług lub wprowadzenie dodatkowych opłat, które nazywa się „covidowymi”. A jak wyglądała sytuacja w warsztatach samochodowych? Ekspert z Yanosik Warsztaty wyjaśnia.