Autoserwis - Kabart Wrocław

Zdjęcie zastępcze
3,8

Autoserwis - Kabart

Trzebnicka 33, 50-231 Wrocław
Pokaż na mapie
604 078 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
kbartodziej...
Pokaż adres e-mail
Opinie (8)
3,8
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku
Blog
Artykuł
13.04.2022

Coraz więcej warsztatów samochodowych bankrutuje?

Nikt nie ma wątpliwości, że rynek motoryzacyjny mocno się zmienił. To efekt pandemii oraz nowej postpandemicznej rzeczywistości, w której aktualnie funkcjonujemy. Zmiany nie są dla wszystkich pozytywne – zwłaszcza, że inflacja rośnie, tak jak i opłaty za prąd oraz gaz. Nie mówiąc o cenach paliwa… Cała branża motoryzacyjna odczuwa każdy z tych aspektów, a najmocniej wpływa to na warsztaty samochodowe. W kraju coraz więcej z nich zaczęło się zamykać. Sytuacji nie wspiera również odmowa resortu w kwestii podniesienia cen za przeglądy samochodowe.
Artykuł
21.12.2022

Jak prawidłowo rozgrzać auto w sezonie zimowym?

Zima nie rozpieszcza naszych samochodów. Każdemu zależy na tym, by od rana wsiąść do auta, w którym jest ciepło i można od razu ruszać w drogę. Chcąc szybko rozgrzać kabinę, należy zastosować kilka kroków, inaczej nie tylko nie osiągnie się tego efektu, ale również będzie można uszkodzić silnik. Jak prawidłowo rozgrzać auto zimą? Sprawdźcie!
Artykuł
11.05.2022

Jaką myjnię samochodową najlepiej wybrać?

Sezon na regularne mycie samochodu wystartował, zwłaszcza że cieplejsze wiosenne dni powodują większą eksploatację naszych aut. Teraz chętniej jeździmy na weekendowe wycieczki za miasto, a także na pierwsze urlopy. Większa eksploatacja pojazdu oznacza konieczność częstszego mycia. W końcu w sezonie wiosenno-letnim na trasach czekają różne pyłki, owady i piach, które w kilka sekund mogą skutecznie ubrudzić samochód. Jaką myjnię najlepiej wybrać dla naszego auta? Podpowiadamy!