Elektromechanika Samochodowa Kasprzak Wrocław

4,3

Elektromechanika Samochodowa Kasprzak

Przemkowska 24, 54-426 Wrocław
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
opelprzemkowska...
Pokaż adres e-mail
501136...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 08:00 - 16:00
Umów wizytę
Obsługiwane marki samochodów
Opinie (10)
4,3
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
13.04.2022

Coraz więcej warsztatów samochodowych bankrutuje?

Nikt nie ma wątpliwości, że rynek motoryzacyjny mocno się zmienił. To efekt pandemii oraz nowej postpandemicznej rzeczywistości, w której aktualnie funkcjonujemy. Zmiany nie są dla wszystkich pozytywne – zwłaszcza, że inflacja rośnie, tak jak i opłaty za prąd oraz gaz. Nie mówiąc o cenach paliwa… Cała branża motoryzacyjna odczuwa każdy z tych aspektów, a najmocniej wpływa to na warsztaty samochodowe. W kraju coraz więcej z nich zaczęło się zamykać. Sytuacji nie wspiera również odmowa resortu w kwestii podniesienia cen za przeglądy samochodowe.
Artykuł
20.08.2021

Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w Wielkopolskim!

Dobry mechanik to wielki skarb, dla którego kierowca jest w stanie przejechać pół miasta, aby wykonać naprawę lub przegląd. Nie ma się co dziwić - zaufany specjalista jest w cenie, a brak stresu związanego z pozostawieniem swojego pojazdu w warsztacie jest bezcenny. Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w województwach Zachodniopomorskim, Wielkopolskim i Lubuskim. Sprawdźcie, do których warsztatów najbardziej lubicie jeździć.
Artykuł
16.03.2022

Opony zimowe latem? Czy to dobry pomysł?

W Polsce nie ma regulacji w przepisach odnośnie wymiany opon na zimowe lub letnie. Nierzadko, ci kierowcy, którzy mają założone zimowe opony, a ich stan wskazuje już na mocną eksploatację, nie chcą ich wymieniać na letnie w nowym sezonie. Czy takie zachowanie jest bezpieczne?