Klima-Kar Wrocław: Serwis klimatyzacji samochodowej Diagnostyka samochodowa Mechanicy Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych

5

Klima-Kar

Grota Roweckiego 129, 52-214 Wrocław
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
serw...
Pokaż adres e-mail
6055...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 9:00 - 17:00
Umów wizytę
Serwis specjalizujący się w klimatyzacjach samochodowych i ogrzewaniach postojowych Webasto, Eberspaecher i DEFA. Dla pojazdów wyposażonych w klimatyzację lub ogrzewanie postojowe Webasto, Eberspächer i DEFA zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę serwisową. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Przeprowadziliśmy niezliczoną ilość interwencji serwisowych, czynności obsługowych i skomplikowanych napraw. Dajemy pewność, że Państwa pojazdem zajmie się osoba odpowiednio przeszkolona.
Opinie (7)
5
zdjęcie użytkownika
yanosik71223993
20 dni temu
zdjęcie użytkownika
qunimate
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
km555
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
blackwolf11
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 7
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.