PROFIAUTO SERWIS 4X4 Wrocław

Zdjęcie zastępcze
4,6

PROFIAUTO SERWIS 4X4

ARMII KRAJOWEJ 53, 50-541 Wrocław
Pokaż na mapie
info...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (6)
4,6
zdjęcie użytkownika
johny1215
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
ghudexa
powyżej 3 miesięcy temu
Polecam. Od lat korzystamy z serwisu, zawsze jest fachowo sprawnie i profesjonalnie. Polecam wszystkim
zdjęcie użytkownika
chewerak
powyżej 3 miesięcy temu
Długo się nie czeka na naprawę pracownicy również mili i znajcy się na swojej pracy. Jeszcze raz z całego serca polecam :)
zdjęcie użytkownika
qermi
powyżej 3 miesięcy temu
Specjalizują się w autach terenowych, ale naprawiają również auta osobowe. Nigdy nie musiałem wracać na poprawki bo wszystko było zrobione tak jak trzeba
Zobacz więcej komentarzy4 / 6
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.