ProfiAuto Serwis LUKI Wrocław

Zdjęcie zastępcze
4,6

ProfiAuto Serwis LUKI

Brodzka 10, 54-103 Wrocław
Pokaż na mapie
l.ro...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (5)
4,6
zdjęcie użytkownika
ty555
powyżej 3 miesięcy temu
korzystam od lat, bezkonkurencyjny warsztat jeśli chodzi o ceny i jakość napraw. a kolejki? no cóż ze względu na jakość trzeba poczekać w kolejce :)
zdjęcie użytkownika
leknalik
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo dobra obsługa - przede wszystkim rzetelna i fachowa! Nie naciągają na zbędne naprawy. Znaleźli problem w moim aucie, gdzie trzech innych serwisow rozkładało ręce
zdjęcie użytkownika
wolksyk
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo dobry warsztat samochodowy, właściciel rzetelny, nie próbuje zarobić na siłę. Polecam!
zdjęcie użytkownika
bauman
powyżej 3 miesięcy temu
Naprawiają nawet beznadziejne sprawy, których inni nie chcieli się podjąć. Ceny przystępne. Na naprawę trzeba niestety poczekać, ale warto, bo nie naciągają na niepotrzebne naprawy
Zobacz więcej komentarzy4 / 5
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.