Warsztat samochodowy Wrocław

Zdjęcie zastępcze
4,6

Warsztat samochodowy

Franciszki Platówny 5/7, 52-128 Wrocław
Pokaż na mapie
+48 791497...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
plucinski.wroclaw...
Pokaż adres e-mail
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (5)
4,6
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
06.06.2022

Co musisz sprawdzić w aucie przed wyjazdem na wakacje?

Każdy samochód, nawet ten regularnie serwisowany, wymaga dodatkowej kontroli przed wyjazdem w dłuższą wakacyjną trasę. Kilka newralgicznych punktów, które trzeba sprawdzić to choćby stan opon, poziom oleju i innych płynów eksploatacyjnych. Można to zrobić samodzielnie lub pod okiem czujnych mechaników. Co jeszcze warto sprawdzić w aucie, zanim wyjedziesz na wakacje?
Artykuł
07.02.2022

Rzetelny warsztat? Znajdziesz go w sieci!

Pandemia koronawirusa odcisnęła swoje piętno w każdym sektorze motoryzacji. Oberwało się również mechanikom, którzy w pierwszej fali spotkali się z ogromnym zainteresowaniem klientów chcących nadrobić zaległości i wykonać odkładane naprawy, a w następnych borykali się z oskarżeniami o brak rzetelności, pośpiech i doliczanie covidowych opłat do rachunków z warsztatu. Szukanie rzetelnego warsztatu szybko przeniosło się w sferę Internetu i zaczęło zyskiwać popularność. Skąd ten fenomen? Eksperci z Yanosik Warsztaty tłumaczą!
Artykuł
15.12.2021

Wiemy, że tego nie lubicie, dlatego podpowiadamy - jak szybko i sprawnie odśnieżyć auto

Zimą temperatura spada, a ciśnienie kierowców wzrasta. Nie tylko dlatego, że warunki na drogach są znacznie trudniejsze, ale również przez to, że gdy tylko zrobi się chłodniej i popada deszcz lub śnieg, to będzie ich czekało skrobanie odśnieżanie auta. A to nie należy do przyjemnych czynności, zwłaszcza gdy się spieszymy rano. Jeśli jednak tego nie zrobicie, to ryzykujecie otrzymaniem mandatu w kwocie nawet do 500 zł! Jak szybko i sprawnie odśnieżyć auto? Podpowiadamy!