TANIA POMOC DROGOWA 24h/7 WYSZKÓW Wyszków: Lakiernik, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Mechanicy, Przeglądy techniczne, Wymiana oleju, Holowanie, Wulkanizacja, Pomoc drogowa, Samochód zastępczy, ASO, Odbiór samochodu od klienta, 4x4, Myjnia, Stacja kontroli pojazdów, Zabezpieczenia aut, Mobilny mechanik

zdjęcie przedstawiające TANIA POMOC DROGOWA 24h/7 WYSZKÓW
5
Wybór użytkowników 2023

TANIA POMOC DROGOWA 24h/7 WYSZKÓW

Zakręzie 15C , 07-200 Wyszków
Zakręzie 15C, 07-200 Wyszków
Pokaż na mapie
504530...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 24h
Umów wizytę
kontakt...
Pokaż adres e-mail
www....
Pokaż adres strony
🚨POMOC DROGOWA WYSZKÓW Przemysław Rojek🚨
🔴 Likwidacja szkód komunikacyjnych
🟡 Bezpłatne holowanie oraz auto zastępcze z OC Sprawcy
🟢 Mobilny TIR serwis
⛔ Wypożyczalnia aut, przyczep oraz lawet
⛔ Holowanie pojazdów ciężarowych usługi HDS 25ton
⛔ Bezpłatna naprawa pojazdu z OC Sprawcy
www.pomocdrogowa-wyszkow.pl
☎️504-530-406☎️
Obsługujemy miedzy innymi takie miasta jak: Lucynów, Łochów, Pułtusk, Niegów, Puste łąki, Trojany, Niegów, Gaj Radzymin. Długosiodło Trasa S8.
Od wielu lat zajmujemy się autoholowaniem. Przez ten okres udzieliliśmy pomocy wielu klientom, którzy wystawiali nam wysoką notę. Bardzo nas to cieszy, tym bardziej że ich grono staje się coraz większe.
Wszechstronna pomoc
Każdego dnia gwarantujemy naszą pomoc na terenie Wyszkowa i całego województwa mazowieckiego. Pracujemy nie tylko na trasie s8. Nasza siedziba mieści się blisko węzła łączącego drogę ekspresową S8 oraz drogi krajowe takie jak DK62 i 612. Jeśli zachodzi taka potrzeba, zajmujemy się autoholowaniem w całej Polsce i na terenie krajów Unii Europejskiej. Bez problemu laweta dotrze w każde miejsce.
Atuty naszej firmy
Proponujemy profesjonalną autopomoc w Wyszkowie, Radzyminie, Lucynowie, Pułtusku i Łochowie. Usługi realizujemy w jak najwyższym standardzie.
Warto nas wybrać, ponieważ:
- Błyskawicznie docieramy na miejsce,
dysponujemy profesjonalnym sprzętem holowniczym, samochodami i lawetami, które są na bieżąco kontrolowane pod względem technicznym,
- oferujemy wynajem przyczep oraz lawet,
- oferujemy mobilny TIR serwis oraz holowanie pojazdów ciężarowych,
- zatrudniamy profesjonalną kadrę. Kierowcy, którzy u nas pracują, są zawodowcami z odpowiednimi uprawnieniami i doświadczeniem,
- świadczymy usługi przez całą dobę również w weekendy,
- gwarantujemy wysoką jakość usług,
- cechuje nas miła i fachowa obsługa.
Rozumiemy, że awaria czy wypadek na drodze nie zdarzają się codziennie i wymagają wyjątkowego podejścia, pracujemy nawet w trudnych warunkach na drodze (śnieżyca, gołoledź, burza, wichura, deszcz), gwarantujemy atrakcyjne ceny, naszą dewizą jest – „Zawsze można na nas polegać”!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą taniego autoholowania w Wyszkowie oraz do galerii zdjęć obrazującej naszą pracę.
Zakres usług
Cennik usług
Holowanie
149,00 zł Umów wizytę
Usługi holowania zaczynają się od 150zł na terenie miasta.
Opinie (33)
5
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku