Komar-Gaccy Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie:

Zdjęcie zastępcze
3,7

Komar-Gaccy Sp. z o.o.

Wrocławska 27a, 57-200 Ząbkowice Śląskie
Pokaż na mapie
502011...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (9)
3,7
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
08.04.2022

Dlaczego musisz kontrolować czujniki ABS?

Czujnik ABS monitoruje prędkość i obrót koła, co pozwala na zoptymalizowanie układu odpowiadającego za kontrolę hamowania i przyczepności. Czujnik ABS jest głównym elementem układu hamulcowego. Dane, które przesyła nieustannie do sterownika, zwiększają bezpieczeństwo jazdy i pozwalają na jak najszybsze i najbezpieczniejsze zatrzymanie pojazdu. Jak o nie dbać? Sprawdź!
Artykuł
02.02.2022

Olej napędowy nie lubi niskich temperatur

Okres zimowy nie jest łatwy dla silników wysokoprężnych. Olej napędowy nie lubi mroźnych temperatur. Dlaczego? Gdyż w jego składzie znajdują się węglowodory parafinowe, czyli powszechnie znana parafina, która pod wpływem niskiej temperatury zmienia swój stan z płynnego na częściowo stały. A to powoduje, że przewody paliwowe się zapychają, a silnik przestaje pracować z powodu braku paliwa.
Artykuł
15.10.2021

5 błędów, które niszczą Twój samochód

Dobry stan i kondycja naszego auta to podstawa, która zapewnia nam bezpieczeństwo jazdy. Jest wiele aspektów, na które nie mamy wpływu – usterki fabryczne, pogoda czy nieprzewidziane na drodze wypadki to zmienne, które nie zależą od nas. Jest jednak wiele nawyków, które możemy zmienić, aby jeszcze lepiej chronić nasze auto. Wystarczą drobne zmiany w codziennych czynnościach, aby nie niszczyć swojego pojazdu i uniknąć kosztownych, długotrwałych serwisów czy napraw. Sprawdź 5 najczęściej popełnianych błędów, które niszczą Twój samochód.