PROFIAUTO SERWIS AUTO JOKER Żerniki Wrocławskie

Zdjęcie zastępcze
3,7

PROFIAUTO SERWIS AUTO JOKER

Wrocławska 19A, 55-010 Żerniki Wrocławskie
Pokaż na mapie
biur...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Zakres usług
Opinie (3)
3,7
zdjęcie użytkownika
lepik28
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo dobrze i sprawnie wykonali zlecone zadanie. Omówione dokładnie i zrozumiale. Poświęcają tyle czasu ile potrzeba. Bez pośpiechu.
zdjęcie użytkownika
ba777cho
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
Miki8
powyżej 3 miesięcy temu
Raczej nie polecam. Mechanik jedynie podłączy pod komputer, wykasuje błędy i tyle...A może jednak trzeba było coś naprawić...
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!