Autoryzowany Serwis VW, Skoda - Porsche Tarnów Zgłobice: Autoryzowany Serwis Samochodowy

Zdjęcie zastępcze
5

Autoryzowany Serwis VW, Skoda - Porsche Tarnów

Krakowska 15, 33-113 Zgłobice
Pokaż na mapie
tarn...
Pokaż adres e-mail
14 6...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (4)
5
zdjęcie użytkownika
bartekracing1
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
kris096
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
hasnutiod
powyżej 3 miesięcy temu
Fantastyczna obsługa, świetne podejście do klienta, jeżeli kupować Porsche to właśnie tutaj, serwis nie mniej pomocny i kompetentny. Do tego lokalizacja z łatwym dojazdem. Szczerze polecam ten salon
zdjęcie użytkownika
tafo00
powyżej 3 miesięcy temu
Przedmiotem opinii jest serwis i obsługa. Do tej pory tylko przeglądy i wymiany oleju, więc o żadnej poważnej naprawie się nie wypowiem. Jednakże kontakt telefoniczny oraz później obsługa przez doradcę serwisowego na wysokim poziomie
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!