ASO Skoda Zielona Góra - KIM Sp. z o.o. Zielona Góra: Serwis klimatyzacji samochodowej, Blacharstwo samochodowe, Lakiernik, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Regeneracja/wymiana filtra DPF, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Naprawa/wymiana szyb samochodowych, Serwis aut hybrydowych i elektrycznych, Przeglądy techniczne, Serwis i montaż instalacji gazowych, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Sprzedaż aut używanych, Wulkanizacja, Samochód zastępczy

4,9
Wybór użytkowników 2021

ASO Skoda Zielona Góra - KIM Sp. z o.o.

Kostrzyńska 6, 65-127 Zielona Góra
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
216.ds...
Pokaż adres e-mail
685065...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Serwisy Grupy KIM należą do najlepiej ocenianych i najczęściej polecanych w regionie. Oddając pod naszą opiekę swój samochód, macie Państwo pewność najwyższego standardu wykonania usługi oraz niezwykle fachowej i pomocnej obsługi. Nasi doradcy szczegółowo wytłumaczą Państwu zagadnienia związane z naprawą, pokażą wymieniane części oraz zaproszą na warsztat, aby mogli Państwo na własne oczy zobaczyć elementy wymagające naprawy. Nasz zespół mechaników to osoby o bogatym doświadczeniu, stale podnoszące swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez Volkswagen Group Polska.

W oczekiwaniu na zakończenie naprawy oferujemy Państwu pomoc w transporcie do miasta. Jeżeli chcą Państwo pozostać u nas, zapraszamy na ciepłe i zimne napoje. Można także skorzystać z darmowego Wi-Fi lub telewizora. Zapraszamy także do obejrzenia aktualnie prezentowanych w salonie najnowszych modeli marki Skoda.

Oferujemy również pomoc w likwidacji szkód powypadkowych. Nasza blacharnia i lakiernia przywróci Państwa samochód do pierwotnego wyglądu.

Chcesz umówić się na serwis?

Zadzwoń! 68 506 59 00 wew. 104
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Opinie (20)
4,9
zdjęcie użytkownika
daminis
19 dni temu
Właściciel
Dziękujemy za wysoką ocenę i pozdrawiamy
zdjęcie użytkownika
donat
miesiąc temu
Przemiła obsługa klienta, naprawa i jakość na wysokim poziomie tylko cena lekko zawyżona.
Właściciel
Dziękujemy za pozytywną recenzję i wysoką ocenę. Pozdrawiamy
zdjęcie użytkownika
Admik
2 miesiące temu
Osobiście mogę polecić, korzystam z usług i w pełni jestem zadowolony.
Właściciel
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i wysoką ocenę. Pozdrawiamy
zdjęcie użytkownika
yanosik84671415
3 miesiące temu
Właściciel
Bardzo dziękujemy za komplet gwiazdek. Pozdrawiamy
Zobacz więcej komentarzy4 / 20