Myjnia Bezdotykowa - Samochodowa Zielona Góra Zielona Góra: Myjnia

4,8
Wybór użytkowników 2023

Myjnia Bezdotykowa - Samochodowa Zielona Góra

Energetyków 2A, 65-729 Zielona Góra
Pokaż na mapie
797336...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 24h
Umów wizytę
ada.datafic...
Pokaż adres e-mail
www....
Pokaż adres strony
Nowoczesna myjnia samochodowa, która dba o czystość Twojego pojazdu, oferując wysokie ciśnienie wody (aż 150 bar), 6 programów mycia i bezdotykową technologię. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiego odświeżenia czy dogłębnego czyszczenia, myjnia spełni Twoje oczekiwania i sprawi, że Twój samochód będzie czysty i lśniący, jak nowy.
Zakres usług
Opinie (13)
4,8
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku
Blog
Artykuł
19.08.2022

Nie ma błędu? Nie oznacza, że nie ma problemu!

Uszkodzenia dzielą się dwa rodzaje – wykryte przez elektroniczne sterowniki i odczytane przez specjalistów w formie błędów wskazujących na konkretną zepsutą część i te, których nie ma lub są niewłaściwe względem uszkodzonej części. Dowiedzcie się, dlaczego brak błędu niekoniecznie oznacza brak problemu z samochodem.
Artykuł
14.07.2021

COVIDOWE opłaty u mechaników – mit czy fakt?

Pandemia COVID-19 wymusiła wprowadzenie wielu istotnych zmian w funkcjonowaniu wielu przedsiębiorstw. Duża liczba firm musiała wstrzymać swoją działalność lub wdrożyć niezbędne ograniczenia w codziennej realizacji swoich usług. Po zluzowaniu obostrzeń wielu przedsiębiorców chcąc szybko odrobić straty zdecydowało się na podniesienie cen swoich usług lub wprowadzenie dodatkowych opłat, które nazywa się „covidowymi”. A jak wyglądała sytuacja w warsztatach samochodowych? Ekspert z Yanosik Warsztaty wyjaśnia.
Artykuł
20.08.2021

Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w Wielkopolskim!

Dobry mechanik to wielki skarb, dla którego kierowca jest w stanie przejechać pół miasta, aby wykonać naprawę lub przegląd. Nie ma się co dziwić - zaufany specjalista jest w cenie, a brak stresu związanego z pozostawieniem swojego pojazdu w warsztacie jest bezcenny. Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w województwach Zachodniopomorskim, Wielkopolskim i Lubuskim. Sprawdźcie, do których warsztatów najbardziej lubicie jeździć.