Wocars Zielona Góra

Zdjęcie zastępcze
4

Wocars

Zatorze 25, 66-002 Zielona Góra
Pokaż na mapie
+48 729 617 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
wocars32...
Pokaż adres e-mail
http...
Pokaż adres strony
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (4)
4
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku
Blog
Artykuł
14.06.2021

Wracasz z wakacji i cyk: awaria. Co wtedy zrobić? Eksperci z Yanosik Warsztaty podpowiadają!

Jedną z gorszych rzeczy, które mogą nas spotkać w trasie powrotnej z wakacji do domu są ogromne korki, w których musimy stać kilka godzin. Zazwyczaj w pełnym słońcu. Nie to jest jednak najczarniejszym scenariuszem. Niespodziewana awaria w trasie może skutecznie opóźnić nasz powrót do domu, nawet o kilka dni. Co wtedy zrobić? Sprawdź porady ekspertów z Yanosik Warsztaty!
Artykuł
17.08.2022

Po naprawie w aucie trzeba posprzątać – gdzie wyrzucić śmieci?

Bałagan towarzyszący samodzielnej naprawie samochodu to nie problem, ten dopiero się zacznie gdy po niej nie posprzątamy. Zwłaszcza, że śmieci, które zostają po naprawie należy właściwie zutylizować. I uwaga – nie wszystkie są odpadami komunalnymi, te produkuje się wyłącznie w gospodarstwach domowych, a nie w samochodach. Niektóre należą do elektrośmieci, a inne uznawane są za niebezpieczne. Gdzie i co zutylizować? Sprawdźcie!
Artykuł
23.06.2023

Jak prawidłowo zadbać o bagażnik w samochodzie?

Wielu kierowców całkowicie zapomina o czystości w swoim bagażniku. Służy im na co dzień do przewożenia różnych rzeczy, większych bagaży w okresie wakacji oraz zakupów spożywczych. Mało kto regularnie sprząta bagażnik, a przecież to równie istotne! Zwłaszcza, że nietrudno go zabrudzić lub zniszczyć jego wnętrze, przewożąc różne rzeczy. Jak dobrze wysprzątać bagażnik w aucie?