AutoJaniszewski POMOC DROGOWA 24H Ustka: Serwis klimatyzacji samochodowej, Blacharstwo samochodowe, Lakiernik, Naprawa układu hamulcowego, Mechanicy, Naprawa/wymiana szyb samochodowych, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Holowanie, Wulkanizacja, Serwis motocykli, Samochód zastępczy, Odbiór samochodu od klienta

5

AutoJaniszewski POMOC DROGOWA 24H

Zimowiska 1B, 76-270 Ustka
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
pw-janiszewski...
Pokaż adres e-mail
506150...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
POMOC DROGOWA 24H do 3,5 t
Dodaj opinię
Opinie (2)
5
zdjęcie użytkownika
krzysztof19844
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
buliś
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo uczciwy serwis, szybka i solidna pomoc. Nie zostawią nikogo w potrzebie. Polecam serdecznie.
Właściciel
Dziękujemy za 5 gwiazdek i zapraszamy ponownie.
Blog
Artykuł
20.08.2021

Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w Wielkopolskim!

Dobry mechanik to wielki skarb, dla którego kierowca jest w stanie przejechać pół miasta, aby wykonać naprawę lub przegląd. Nie ma się co dziwić - zaufany specjalista jest w cenie, a brak stresu związanego z pozostawieniem swojego pojazdu w warsztacie jest bezcenny. Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w województwach Zachodniopomorskim, Wielkopolskim i Lubuskim. Sprawdźcie, do których warsztatów najbardziej lubicie jeździć.
Artykuł
15.10.2021

5 błędów, które niszczą Twój samochód

Dobry stan i kondycja naszego auta to podstawa, która zapewnia nam bezpieczeństwo jazdy. Jest wiele aspektów, na które nie mamy wpływu – usterki fabryczne, pogoda czy nieprzewidziane na drodze wypadki to zmienne, które nie zależą od nas. Jest jednak wiele nawyków, które możemy zmienić, aby jeszcze lepiej chronić nasze auto. Wystarczą drobne zmiany w codziennych czynnościach, aby nie niszczyć swojego pojazdu i uniknąć kosztownych, długotrwałych serwisów czy napraw. Sprawdź 5 najczęściej popełnianych błędów, które niszczą Twój samochód.
Artykuł
09.08.2021

Zmiany w przeglądzie technicznym. Sprawdź, co musisz wiedzieć

Bez ważnego badania technicznego ani rusz w trasę. Wie o tym każdy kierowca… ale czy wie również, co się zmieniło w przeglądzie technicznym w 2021 roku? Sprawdźcie wszystko, co musicie wiedzieć, aby nie zdziwić się w trakcie wizyty w stacji diagnostycznej.